Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant CELLY, alumin

Kodi i produktit:
203416
Bateri të integruar :
EAN:
8021735721062
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPEAKERALUSV

Si të porosisim në Gjirafa50?

25.50 
Ju kurseni : 10.00   (39%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
39% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti kompakt është një karkasë shumë atraktive i mbështjellur ne alumin, i cili kompleton telefonin tuaj mobil. Kjo pajisje mund të lidhet për telefonin tuaj me anë të Bluetooth-it apo përmes konektorit klasik 3.5 mm jack. Ofron një performancë prej 3 W dhe është mjaft i fuqishëm për dëgjim të muzikës si në ambiente të mbyllura, ashtu edhe në të hapura. Ndërsa, falë baterisë rimbushëse me kapacitet prej 400 mAh, kjo pajisje mund të punoj prej 4 deri në 6 orë, varësisht nga volumi i zërit që përdoret. Bateria mbushet për 2 deri në 3 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8021735721062
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPEAKERALUSV
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
2 Dhjetor 2016
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Ngjyra:
Argjendtë
Prodhuesi:
CELLY
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Bashkangjitja Altoparlant CELLY edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE