Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Connect IT CI-238 Boom Box BS1000, bluetooth

Kodi i produktit:
147998
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop dhe PC, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 2.00   (8%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një altoparlant ideal për tu përdorur nëpër festa. Altoparlanti ofron dy opsione të lidhjeve. Opsioni i parë është një interface wireless Bluetooth version 2.1+ EDR, i cili ju lejon të lidhni altoparlantin me pajisje telefonike, tabletë, telefona celular ose laptop. Opsioni i dytë është të lidhni audio pajisje të tjera me portin line-in të pajisur me një prizë 3.5 mm jack. Ka bateri me kapacitet prej 500 mAh, e cila mbushet për 3 orë. Altoparlanti është i pajisur me një konvertues audio të kualitetit të lartë me një fuqi prej 3 W. Gama e frekuencave është në mes të 60 deri në 18 kHz. Altoparlanti arrin deri në 10 metra, ka dimensione prej 60 x 60 x 53 mm dhe peshon 220 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8595610601751
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
3
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-238
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
22 Mars 2014
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop dhe PC, Portativ
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
85
Portet hyrëse:
3.5mm, mini USB
Prodhuesi:
Connect IT
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Bashkangjitja Altoparlant Connect IT CI-238 Boom Box BS1000 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE