Altoparlant Creative MuVo mini bluetooth, i zi

Kodi i produktit:
157898
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
65.50 
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti shquhet për rezistencë të lartë ndaj pluhurit dhe ujit, brenda standardit IP66. Me NFC (Near Field Communications) telefoni celular lidhet lehtësisht me një prekje të vetme. Për më tepër, ju mund të lidhni altoparlantët Creative MuVo mini përmes Bluetooth-it, pa mbështetje NFC. Si mundësi e tretë, është përdorimi i një porti audio që lejon fleksibilitet maksimal në lidhjen e pajisjeve të tjera audio. Pajisja operon deri në 10 metra largësi, me anë të teknologjisë Bluetooth. Ka të integruar një Aux-in 3,5 mm për t'u lidhur me pajisje të tjera posedon bateri të qëndrueshme deri në 10 orë. Dimensionet e altoparlantit janë 190 x 37 x 59 mm, ndërsa pesha e tij është 285 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5390660186394
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
51MF8200AA000
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
14 Gusht 2014
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për laptop dhe PC, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant Creative MuVo mini bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE