Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Creative Repro WOOF3, i argjend

Kodi i produktit:
193832
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Trashësia [mm]:
68
Prodhuesi:
Creative Labs
Portet hyrëse:
3.5mm, micro USB

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 
Ju kurseni : 5.00   (14%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti Creative WOOF3 është altoparlant i cili do të ju magjepsë. Ju mund ta merrni me vete kudo që shkoni dhe shijoni tingujt e përsosur të muzikës. Altoparlanti ka dizajn me ngjyra moderne, shumë të këndshme për syrin. Tani ky mund të lidhet me Bluetooth në lidhje pa tel. Mund të lidhni pajisje të ndryshe, qoftë në shtëpi apo jashtë. Jep tingull të përkryer me bass të thellë dhe me bateri të qëndrueshme deri në 6 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5390660190247
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia e kabllos [m]:
0,8
Gjerësia [mm]:
75
Kodi i prodhuesit:
51MF8230AA000
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
2 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
65
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [g]:
237
Portet hyrëse:
3.5mm, micro USB
Prodhuesi:
Creative Labs
Trashësia [mm]:
68
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant Creative Repro WOOF3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE