Altoparlant Genius SP-906BT, i portokalltë

Kodi i produktit:
185040
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
45,1
Teknologjia:
Micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 
Ju kurseni : 3.00   (13%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius SP-906BT është tash e sa vite i angazhuar në krijimin e altoparlantëve të përshtatshëm. Tani do të sjellin bluetooth altoparlantin e emërtuar SP-906BT. Falë madhësisë së tij të vogël mund të vendoset kudo pa problem dhe të merret me vete kudo. Altoparlanti është kompakt dhe mundëson dëgjimin e zërit më shumë se 70 dB. Ka bateri me kapacitet prej 500 mAh dhe qëndron deri në 5 orë. Dimensionet janë 8 x 8.77 x 4.5 cm dhe peshon 146 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4710268251897
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
80
Kodi i prodhuesit:
31731070103
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Lartësia [mm]:
87,7
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Portokalli
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
70
Pesha [g]:
144
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Micro USB
Trashësia [mm]:
45,1
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlant Genius SP-906BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE