Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Genius SP-920BT, i bardhë

Kodi i produktit:
192221
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Trashësia [mm]:
78,9
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Prodhuesi:
Genius

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 
Ju kurseni : 2.00   (5%)
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 5.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Genius SP-920BT është Bluetooth altoparlant për adhuruesit e muzikës. Ka bateri të qëndrueshme deri në tetë orë nëse dëgjohet muzikë me volum mesatar. Bateria mund të mbushet për micro USB lidhësit. Gjithashtu është e mundshme të mbushim me karikuesin e telefonit mobil apo edhe PowerBank. Gjithashtu pajisja përfshin edhe një akord jack 3.5 mm, që mundëson lidhje e cilës do pajisje me kufje.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4710268250715
Fuqia totale RMS [W]:
6
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77,9
Kodi i prodhuesit:
31731061101
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
4 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
79
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Bardhë
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Genius
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
78,9
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Altoparlant Genius SP-920BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE