Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Gogen BPS 522B, i zi

Kodi i produktit:
199620
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 6.00   (9%)
63.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 10.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BPS 522B është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i pajisur me një rrip për mbajtje që është i ndërtuar nga lëkura artificiale dhe peshon vetëm 1.1 kg që bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 10 metra. Ka bateri me kapacitet 3000 mAh, që mund të qëndroj deri në 5 orë si dhe mund të mbushet me USB karikues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417060576
Fuqia totale RMS [W]:
12
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
137
Kodi i prodhuesit:
GOGBPS522B
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
254
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,1
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
137

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE