Altoparlant Gogen BS 022G, i gjelbër

Kodi i produktit:
193204
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
24.50 
Ju kurseni : 3.00   (12%)
21.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BPS 022B është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga plastika dhe është i papërshkueshëm nga uji si dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri që mund të qëndroj deri në 4 orë si dhe mund të mbushet me USB karikues. Dimensionet janë 80 x 70 x 65 cm dhe peshon 193 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417054988
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
70
Kodi i prodhuesit:
GOGBS022G
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
80
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
E gjelbër
Pesha [g]:
240
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
65

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BS 022G edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE