Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Gogen BS 023B, i zi

Kodi i produktit:
199615
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 4.00   (22%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BPS 023B është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga plastika si dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri me kapacitet prej 600 mAh si dhe mund të mbushet me USB karikues. Peshon 150 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417060521
Fuqia totale RMS [W]:
2,5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
84
Kodi i prodhuesit:
GOGBS023B
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
40
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
150
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
84

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BS 023B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE