Altoparlant Gogen BS 074BL, i kaltër

Kodi i produktit:
193203
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BPS 074L është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga plastika dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri me rimbushje që mund të zgjatë deri në 3 orë si dhe mund të mbushet me USB karikues. Dimensionet janë 75 x 65 x 65 mm dhe peshon 180 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417055015
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
65
Kodi i prodhuesit:
GOGBS074BL
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
7,5
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
180
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
90
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
65

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BS 074BL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE