Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Gogen BS 110T, i kaltër

Kodi i produktit:
193207
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
16
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 
Ju kurseni : 5.00   (17%)
24.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BS 110T është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga plastika dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri me kapacitet prej 1500 mAh si dhe mund të mbushet me USB karikues. Dimensionet janë 50 x 65 x 165 mm dhe peshon vetëm 270 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417055039
Fuqia totale RMS [W]:
5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi i prodhuesit:
GOGBS110T
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
28 Qershor 2016
Lartësia [mm]:
50
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
270
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
16
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
65

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BS 110T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE