Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Gogen BS 139B, i zi

Kodi i produktit:
199619
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 
Ju kurseni : 4.00   (8%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BS 139B është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga metali si dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri me kapacitet prej 2500 mAh si dhe mund të mbushet me USB karikues. Shtrirja e frekuencës është prej 40 Hz deri 20 Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417060545
Fuqia totale RMS [W]:
8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61
Kodi i prodhuesit:
GOGBS139B
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
74
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
570
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
202

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE