Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Gogen BSL 220B, i zi

Kodi i produktit:
199618
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 5.00   (11%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Gogen BSL 220B është zgjedhja e përkryer për të kompletuar atmosferën argëtuese kur jeni me miq apo familje. Altoparlanti është i ndërtuar nga metali rezistent ndaj spërkatjes dhe shiut si dhe bartet lehtë dhe e merrni kudo me vete. Përmes teknologjisë Bluetooth, ju mund ta bëni transmetimin për mes lidhjes pa tel deri në 9 metra. Ka bateri me rimbushje me kapacitet 1800 mAh që zgjatë deri në 2 orë si dhe mund të mbushet me USB karikues.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8592417060514
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68
Kodi i prodhuesit:
GOGBSL220B
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
120
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
210
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
GoGen
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX
Trashësia [mm]:
68

Bashkangjitja Altoparlant Gogen BSL 220B edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE