Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant HANNSPREE Fortissimo, i zi

Kodi i produktit:
177102
Bateri të integruar :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Prodhuesi:
HANNspree

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 
Ju kurseni : 5.00   (20%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
20% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HANNSPREE Fortissimo është një altoparlant i vogël i dizajnuar bukur dhe me lidhje pa tel, që mund ta merrni kudo me vete. Ka bateri me jetëgjatësi deri në 4 orë aktive. Dimensionet e vogla dhe pesha e lehtë e bëjnë të përshtatshëm të merret kudo me vete. Altoparlanti ka të integruar një kartë memorie dhe portin microSD kartë. Altoparlanti ka diametër prej vetëm 60 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4711404021381
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80-PE000001G000
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
27 Gusht 2015
Lartësia [mm]:
53
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetja teknike:
Hannspree.eu/en/support
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë, argjendtë
Prodhuesi:
HANNspree
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
60
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
18
Slot për kartë memorie:

Bashkangjitja Altoparlant HANNSPREE Fortissimo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE