Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Huawei BT AM08, i bardhë

Kodi i produktit:
205225
Bateri të integruar :
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Teknologjia:
Micro USB
Prodhuesi:
Huawei
Pesha [g]:
145

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(6 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.25 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

I prodhuar në miniaturë - ky altoparlant përkundër madhësisë së vogël, befason me zërin e pasur, kontrolluesit me prekje apo mbështetjen për teknologjinë Bluetooth 3.0. Përveç cilësisë së zërit, altoparlanti ka një dizajn shumë të bukur. Në fakt, produkti përfshin dizajn të sofistikuar, i cili është i frymëzuar nga qafa e mjellmës. Posedon mirkofon të integruar dhe performancë fantastike prej 1.8W. Produkti në fjalë përfshin kapacitet prej 300mAh me mundësi operimi për 4 orë.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6901443199341
Fuqia totale RMS [W]:
1,8
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
10,1
Kodi i prodhuesit:
6901443068319
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
14 Janar 2017
Lartësia [mm]:
10,1
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [g]:
145
Prodhuesi:
Huawei
Teknologjia:
Micro USB
Trashësia [mm]:
10,1

Bashkangjitja Altoparlant Huawei BT AM08 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE