Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Jabra Solemate HandsFree, i përhirtë

Kodi i produktit:
204152
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Trashësia [mm]:
64
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
105.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 17.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Handsfree Jabra Solemate është një sistem muzikor pa kabllo që ndërmjetëson thirrjet dhe ju lejon të luani muzikë përmes telefonit tuaj iOS, Android, Blackberry apo pajisje të tjera me teknologjinë Bluetooth (tablet, notebook). Me dimensionet e tij kompakte është i përshtatshëm për tu mbajtur gjatë udhëtimit me një bateri të integruar, duke na mundësuar ta përdorim kudo. Solemate krijon një tingull me cilësi të lartë me një shtrirje të gjerë frekuencash. Falë mikrofonit të integruar ofron dialog të qartë dhe të kuptueshëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5707055035111
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
172
Kodi i prodhuesit:
BLUHFPJSOLEGR
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
21 Dhjetor 2016
Lartësia [mm]:
70
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Pesha [g]:
610
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Jabra
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Trashësia [mm]:
64
Ueb-i i prodhuesit:
Jabra.com

Bashkangjitja Altoparlant Jabra Solemate HandsFree edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE