Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Jamo SUB 210, i zi

Kodi i produktit:
115302
EAN:
5709009895000
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SUB 210 B

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
218.50 
Ju kurseni : 41.00   (19%)
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
19% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti shquhet për performancën e shkëlqyer të zërit, si dhe është ideal për filma dhe muzikë. Përmban basin subwoofer, që i jep muzikës atmosferën e duhur si dhe e zvogëlon shtrembërimin e zërit në raste të frekuencave të larta. Sasia e energjisë që konsumon ky altoparlant është 200W. Frekuenca e zërit shkon prej 38 deri në 200 Hz, me impedancë prej 22 Ohms. Dimensionet e basit janë 313 x 283 x 305 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5709009895000
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SUB 210 B
Konfigurimi i altoparlantëve:
Subwoofer
Lansuar:
22 Shtator 2012
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Prodhuesi:
Jamo
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
38
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
0,2
Ueb-i i prodhuesit:
Jamo.com

Bashkangjitja Altoparlant Jamo SUB 210 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE