Altoparlant JBL Charge 3, i kuq

163.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 27.25€ në muaj  

Çmimi i mëparshëm: 167.50
200491
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

JBL Charge 3 me dizajn unik dhe i përshtatshëm, me material rezistent ndaj ujit dhe dy altoparlant që bëjnë të mundur të dëgjohet muzikë përmes Bluetooth. Charger 3 mund ta merrni me vete kudo, nga pishina deri në tren. Gjithashtu rezistenca ndaj ujit si dhe mjediseve lagështi e karakterizon jetëgjatësia e baterisë. Ka kapacitet 6000 mAh, që zgjatë 20 orë aktive. Sistemi audio ofron jo vetëm bass të mirë, por edhe dalje 2 x 10 W, si dhe performancë cilësore. Dimensionet janë 213 x 87 x 88.5 mm dhe peshon 800 gram.

Detajet teknike

Bateri të integruar :
Po
EAN:
6925281914201
Fuqia totale RMS [W]:
20
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
213
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
87
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kuq
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
800
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
65
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
USB
Trashësia [mm]:
88,5

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Altoparlant JBL Charge 3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera