Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL Clip 2, i zi

Kodi i produktit:
200502
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
Micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 
Ju kurseni : 7.00   (13%)
48.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 8.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti JBL Clip 2 ofron mundësi të pafund me madhësi të vogël dhe të përsosur, që e bën ndër altoparlantët më të bukur dhe më modern. Me kapëse praktike të cilën mund ta lidhni në rroba apo në çantë. Integrim i lehtë me pajisjet tjera, peshë e lehtë dhe dizajni nga goma do të ju lënë pa fjalë. Tinguj shumë të pastër që do të ju argëtojnë tej mase. Kjo është e përshtatshme për pajisjet me akordin jack 3.5 mm. Altoparlanti është i pajisur gjithashtu edhe me mikrofon.

Vlerësimet

Mire dhe lire!
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
050036331395
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
141
Kodi i prodhuesit:
6925281915765
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
12 Tetor 2016
Lartësia [mm]:
94
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
184
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
120
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Micro USB
Trashësia [mm]:
42

Bashkangjitja Altoparlant JBL Clip 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE