Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant JBL GO, i zi

Kodi i produktit:
178453
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
38.50 
Ju kurseni : 9.00   (23%)
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti JBL GO ofron mundësi të pafund me madhësi të vogël dhe të përsosur, që e bën ndër altoparlantët më të bukur dhe më modern. Dizajn praktike të cilën mund ta lidhni në rroba apo në çantë si dhe ka rezistencë ndaj ujit. Integrim i lehtë me pajisjet tjera, peshë e lehtë dhe dizajni nga goma do të ju lënë pa fjalë. Tinguj shumë të pastër me 80 dB që do të ju argëtojnë tej mase. Kjo është e përshtatshme për pajisjet me akordin jack 3.5 mm. Ka bateri me kapacitet prej 600 mAh dhe deri në 5 orë aktive si dhe peshon 130 g.

Vlerësimet

produkti eshte shum kualitativ
Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6925281903717
Fuqia totale RMS [W]:
3
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
68,3
Kodi i prodhuesit:
6925281903717
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
19 Shtator 2015
Lartësia [mm]:
82,7
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
130
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
180
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
Port hyrës AUX, micro USB
Trashësia [mm]:
30,8

Bashkangjitja Altoparlant JBL GO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE