Altoparlant JBL Xtreme, i kaltër

Kodi i produktit:
178987
Bateri të integruar :
Ngjyra:
Kaltër
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Rezistente ndaj ujit:

Si të porosisim në Gjirafa50?

257.50 
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 34.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shijoni mundësitë e pafund me altoparlantin e vogël dhe të përsosur JBL Xtreme, që është dizajnuar me një numër të madh ngjyrash moderne. Ka dizajn shumë modern dhe është ka rezistencë ndaj ujit që mund ta merrni kudo. Falë baterisë me kapacitet të madh ju mund ta përdorni pajisjen gjatë udhëtimeve, bateria ka kapacitet 10000 mAh të qëndroj deri në 15 orë aktive. Mund të lidhet përmes lidhjes Bluetooth pa tel, me telefonat mobil dhe tabletë. Dimensionet janë 2 x 2 x 36 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
6925281904585
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
XTREME BLUE
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
24 Shtator 2015
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kaltër
Operim me anë të baterisë:
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
80
Pesha [g]:
2 112
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
JBL
Rezistente ndaj ujit:
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
70
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB, USB

Bashkangjitja Altoparlant JBL Xtreme edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE