Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant LAmax Beat Sentinel SE-1, bluetooth

Kodi i produktit:
191650
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Prodhuesi:
LAMAX
Portet hyrëse:
3.5mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

63.50 
Ju kurseni : 16.00   (25%)
47.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një altoparlant i vogël me sistem elegant të tingujve. Ju mund ta përdorni atë deri në 20 orë me një mbushje të vetme. Altoparlanti ka një radio, një MP3 player dhe mundëson vendosjen e një karte SD duke përdorur lidhjen Bluetooth ose kabllon audio me jack 3.5 mm. Ju mund ta përdorni atë në distancë deri në 25 m. Altoparlanti është prodhuar nga materiale të qëndrueshme, rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjeve të ujit. Ofron performancë të përgjithshme deri në 10 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594175350708
Fuqia totale RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
Kodi i prodhuesit:
SE-1
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
28 Maj 2016
Lartësia [mm]:
56
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë, PC, tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Pesha [g]:
390
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
62

Bashkangjitja Altoparlant LAmax Beat Sentinel SE-1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE