Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant LAmax Beat Sentinel SE-1, bluetooth

45.50 €
63.50 
Ju kurseni : 18.00   (28%)
* Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
191650
Bateri të integruar :
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Prodhuesi:
LAMAX
Portet hyrëse:
3.5mm
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 7.58 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Ky është një altoparlant i vogël me sistem elegant të tingujve. Ju mund ta përdorni atë deri në 20 orë me një mbushje të vetme. Altoparlanti ka një radio, një MP3 player dhe mundëson vendosjen e një karte SD duke përdorur lidhjen Bluetooth ose kabllon audio me jack 3.5 mm. Ju mund ta përdorni atë në distancë deri në 25 m. Altoparlanti është prodhuar nga materiale të qëndrueshme, rezistente ndaj pluhurit dhe spërkatjeve të ujit. Ofron performancë të përgjithshme deri në 10 W.

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8594175350708
Fuqia totale RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
187
Kodi i prodhuesit:
SE-1
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
28 Maj 2016
Lartësia [mm]:
56
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë, PC, tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Zezë, kaltër
Pesha [g]:
390
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
62

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Altoparlant LAmax Beat Sentinel SE-1 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE