Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant LG SK6F, 2.1, e zezë

Kodi i produktit:
238833
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Ngjyra:
Zezë
Trashësia [mm]:
87
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, RJ-45
Prodhuesi:
LG

Si të porosisim në Gjirafa50?

481.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 40.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LG Soundbar me zë 2.1 dhe wireless subwoofer, Bluetooth, me Google Assistant të integruar, Chromecast të integruar, HiFi DAC 24Bit - 96kHz, DTS Virtual: X, Adaptive Sound Control, fuqi muzikore 360W, telekomandë, ngjyrë të lëmuar dhe moderne.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
360
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
1 061
Kodi i prodhuesit:
SK6F
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2.1, Soundbar (altoparlant)
Lansuar:
22. 6. 2018
Lartësia [mm]:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
3+
Pesha [kg]:
8.3
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
3.5mm, HDMI, optik, RJ-45
Prodhuesi:
LG
Teknologjia:
3.5mm, HDMI, optik, RJ-45
Trashësia [mm]:
87
Ueb-i i prodhuesit:
Cz.lge.com

Bashkangjitja Altoparlant LG SK6F edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE