Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Magnat Monitor Supreme Center 252, i kaftë

Kodi i produktit:
152501
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4018843482538
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
75
Fuqia totale RMS W:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set altoparlantësh ofron një varg tonesh individuale nga basi cilësor deri tek niveli më i lartë sipas frekuencës 40 - 34000 Hz. Kanë kapacitet 75/150 W RMS / max, impedanca është 8 omë ndërsa ndjeshmëria 90 dB. Përmasat e tyre janë 420 x 145 x 190 mm dhe peshojnë 4.9kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4018843482538
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
75
Fuqia totale RMS W:
75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4018843482538
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar:
8 Maj 2014
Lloji i altoparlantëve:
Qëndror
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Përqindja sinjalit zërit dB:
90
Prodhuesi:
Magnat
Shtrirja e frekuencës Hz:
40
Shtrirja e frekuencës kHz:
34

Bashkangjitja Altoparlant Magnat Monitor Supreme Center 252 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE