Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Magnat Needle Super Alu Center, i argjendtë

Kodi i produktit:
152025
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4018843891019
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
65
Fuqia totale RMS W:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

131.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4018843891019
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor W:
65
Fuqia totale RMS W:
65
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4018843891019
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar më:
8 Maj 2014
Lloji i altoparlantëve:
Qëndror
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Numri i kaneleve channel:
2
Përqindja sinjalit zërit dB:
90
Prodhuesi:
Magnat
Shtrirja e frekuencës Hz:
55
Shtrirja e frekuencës kHz:
30

Bashkangjitja Altoparlant Magnat Needle Super Alu Center edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE