Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Marshall Stanmore BT, i zi

Kodi i produktit:
198046
EAN:
7340055329149
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
185
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
22

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
352.50 
Ju kurseni : 129.00   (37%)
223.50 € * Përfshirë TVSH-në
37% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 37.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me altoparlantin Marshall Stanmore BT ju do të dëgjoni tinguj të përsosur dhe kualitet të lartë, e gjitha kjo vjen në një dizajn shumë të bukur. Përpos dizajnit të bukur, altoparlanti ka mundësi të lidhjes me Bluetooth lidhje pa tel. Stanmore na jep tinguj të pastër dhe bas të thellë. Ka shtrirje të frekuencës prej 45 Hz deri 22 kHz. Dimensionet janë 350 x 185 x 185 mm dhe peshon 5.1 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340055329149
Fuqia totale RMS [W]:
80
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
350
Kodi i prodhuesit:
4091627
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
7 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
185
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
5,1
Portet hyrëse:
3.5mm, RCA
Prodhuesi:
Marshall Headphones
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
45
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
22
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
185
Ueb-i i prodhuesit:
Marshallheadphones.com

Bashkangjitja Altoparlant Marshall Stanmore BT edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE