Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Omega OG47, i argjend

Kodi i produktit:
196387
EAN:
5907595426473
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Mini USB
Prodhuesi:
Omega
Pesha [g]:
230

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 
Ju kurseni : 2.00   (11%)
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OMEGA 0G47 është një altoparlant që pavarësisht madhësisë së tij do të ju befasoj me tingujt e pastër dhe të fuqishëm që transmeton. Omega përkrah teknologjinë Bluetooth dhe është shumë e lehtë për përdorim, ka hapësirë për microSD kartë, FM radio dhe mund të mbushet përmes USB. Falë këtyre karakteristikave, kjo pajisje me dizajn origjinal do të bëhet miku juaj më i mirë gjatë udhëtimeve. Ka bateri me kapacitet prej 350 mAh që zgjatë 3-4 orë aktive. Dimensionet janë 50 x 60 x 60 mm dhe peshon 230 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5907595426473
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kodi i prodhuesit:
OG47S
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
17 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
60
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
Omega
Teknologjia:
Mini USB
Trashësia [mm]:
50

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE