Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Omega OG47, i kuq

Kodi i produktit:
196386
EAN:
5907595426466
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Teknologjia:
Mini USB
Prodhuesi:
Omega
Pesha [g]:
230

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 2.00   (10%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

OMEGA OG47 është një altoparlant që pavarësisht madhësisë së tij do të ju befasoj me tingujt e pastër dhe të fuqishëm që transmeton. Omega përkrah teknologjinë Bluetooth dhe është shumë e lehtë për përdorim, ka hapësirë për microSD kartë, FM radio dhe mund të mbushet përmes USB. Falë këtyre karakteristikave, kjo pajisje me dizajn origjinal do të bëhet miku juaj më i mirë gjatë udhëtimeve. Ka bateri me kapacitet prej 350 mAh që zgjatë deri në 3-4 orë aktive. Dimensionet janë 50 x 60 x 60 mm dhe peshon 230 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5907595426466
Fuqia totale RMS [W]:
3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
60
Kodi i prodhuesit:
OG47R
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
16 Gusht 2016
Lartësia [mm]:
60
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
230
Prodhuesi:
Omega
Teknologjia:
Mini USB
Trashësia [mm]:
50

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE