Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant pa kabllo Marshall Woburn, i zi

Kodi i produktit:
171140
EAN:
7340055309639
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë, portativ
Teknologjia:
3.5mm, optik, port hyrës RCA
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
35

Si të porosisim në Gjirafa50?

336.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 56.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Rikujtoni ditët e arta të Rock n' Rollit dhe shtojini këtë element ambientit tuaj. Altoparlanti pa tela Marshall Woburn mahnit me dizajnin e tij dhe zërin joshës. Ky altoparlant karakterizohet me dy altoparlantë të dyfishtë stereo. Paketa përfshin edhe një zgjerues basi. Altoparlanti ka tre butona me të cilat ju mund të rregulloni zërin e saj sipas zgjedhjes suaj. Ai lidhet me pajisjet tjera të zërimit me anë të Bluetooth-it, RCA stereo etj. Sistemi arrin fuqi 2 x 20 W + 50 W në rangun e frekuencave nga 35 Hz deri në 22 kHz dhe një ndarës frekuence në 2800 Hz.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7340055309639
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
20
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
50
Fuqia totale RMS [W]:
40
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4090963
Komandë:
Wireless, pajisje
Lansuar:
1 Maj 2015
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë, portativ
Pesha [kg]:
7,9
Portet hyrëse:
3.5mm, optik, RCA
Prodhuesi:
Marshall Headphones
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
35
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
22
Teknologjia:
3.5mm, optik, port hyrës RCA
Ueb-i i prodhuesit:
Marshallheadphones.com

Bashkangjitja Altoparlant pa kabllo Marshall Woburn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE