Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant pa kabllo Samsung EO-SG710CS

Kodi i produktit:
206891
Bateri të integruar :
EAN:
8806088389585
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77,7
Kodi i prodhuesit:
EO-SG710CSEGWW

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 
Ju kurseni : 6.00   (7%)
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 13.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlant Wireless që kombinon zërin dhe ndriçimin për të arritur atmosferën e përkryer. Disponon Bluetooth, 3.5 mm AUX, mikro USB, mbushje Wireless, jetëgjatësi baterie deri në 8 orë. Nëse e tund atëherë produkti ndryshon ngjyrë. Kjo pajisje ka ngjyrë të ardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8806088389585
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
77,7
Kodi i prodhuesit:
EO-SG710CSEGWW
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
8 Shkurt 2017
Lartësia [mm]:
220,1
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, portativ
Prodhuesi:
Samsung
Teknologjia:
3.5mm
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Altoparlant pa kabllo Samsung EO-SG710CS edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE