Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Polk S30e, i bardhë

Kodi i produktit:
252751
EAN:
7471921309924
Ndjeshmëri [dB]:
89
Trashësia [mm]:
269
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
42

Si të porosisim në Gjirafa50?

264.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky set altoparlantësh përfshin një altoparlant qendror me membranë terileni të dizajnuar për formatet HD dhe dy altoparlantë anësorë me bas mesatar me membranë mika-polipropileni, katër shtresa mbështjellëse dhe magnetë të dyfishtë për linearitet dhe dinamikë më të mirë. Ka Basreflex me teknologji Power Port për zvogëlimin e turbulencave të paëdshiruara, frekuencë të ndarë 2500 Hz, amplifikues 20 - 125 W, impedancë 8 om, ndjeshmëri 89 dB dhe frekuencë variuese 42 Hz - 40 kHz. Përmasat e tyre janë 19.05 x 50.8 x 26.92 cm ndërsa pesha 8.62 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921309924
Fuqia totale RMS [W]:
125
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
508
Kodi:
747192130992
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia [mm]:
191
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
89
Ngjyra:
Bardhë
Pesha [kg]:
8.62
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
42
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
269
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk S30e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE