Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Polk S50e, i bardhë

Kodi i produktit:
252746
EAN:
7471921309306
Ndjeshmëri [dB]:
89
Trashësia [mm]:
279
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
33

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk S 50 e është një altoparlant me kolona në distancë prej 2,5 orëshe, i përbërë nga 1 1 altoparlant me membranë Terylene të lartë për formate të definicionit të lartë dhe 2 x 5.25 altoparlantë të mesëm me membranë Mica-Polypropylene, spirale me katër shtresa dhe magnet dyfishtë për linear dhe dinamikë më të mirë. Me këtë pajisje, dëgjimi i këtij folësi do të jetë gjithmonë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 95 x 26.04 x 27.94 cm. Pesha është 14.51 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921309306
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
150
Fuqia totale RMS [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi:
747192130930
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
950
Lloji i altoparlantëve:
Shtyllë
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
89
Ngjyra:
Bardhë
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [kg]:
14.5
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
33
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
279
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk S50e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE