Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Polk S50e, i zi

Kodi i produktit:
252745
EAN:
7471921310128
Ndjeshmëri [dB]:
89
Trashësia [mm]:
279
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
33

Si të porosisim në Gjirafa50?

193.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk S 50 e është një altoparlant me kolona në distancë prej 2,5 orëshe, i përbërë nga 1 1 altoparlant me membranë Terylene të lartë për formate të definicionit të lartë dhe 2 x 5.25 altoparlantë të mesëm me membranë Mica-Polypropylene, spirale me katër shtresa dhe magnet dyfishtë për linear dhe dinamikë më të mirë. Me këtë pajisje, dëgjimi i këtij folësi do të jetë gjithmonë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 95 x 26.04 x 27.94 cm. Pesha është 14.51 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921310128
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
150
Fuqia totale RMS [W]:
150
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
260
Kodi:
747192131012
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
950
Lloji i altoparlantëve:
Shtyllë
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
89
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [kg]:
14.5
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
33
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
279
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk S50e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE