Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Polk S60e, i bardhë

Kodi i produktit:
252748
EAN:
7471921309542
Ndjeshmëri [dB]:
90
Trashësia [mm]:
399
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
26

Si të porosisim në Gjirafa50?

327.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk S 60e është një altoparlant në të dyja anët me një distancë prej 2.5 orësh, e përbërë nga një altoparlant me membranë Terylene me rezolucion të lartë dhe 3x 6,5 "me membranë Mica-Polypropylene me katër shtresa spirale dhe magnet të dyfishtë për linearitet dhe dinamikë më të mirë. Me këtë pajisje, dëgjimi i këtij folësi do të jetë gjithmonë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 113.03 x 29.64 x 39.88 cm. Pesha është 23.59 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921309542
Fuqia RMS e altoparlantit kolonë [W] (për kanal):
300
Fuqia totale RMS [W]:
300
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
296
Kodi:
747192130954
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 1. 2019
Lartësia [mm]:
1 865
Lloji i altoparlantëve:
Shtyllë
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
90
Ngjyra:
Bardhë
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [kg]:
23.6
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
26
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
40
Trashësia [mm]:
399
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk S60e edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE