Altoparlant Polk T30, i zi

Kodi i produktit:
252754
EAN:
7471921254934
Ndjeshmëri [dB]:
90
Trashësia [mm]:
216
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Polk T 30 është një altoparlant në shtëpi me dy drejtime që përbëhet nga altoparlant me 1 altoparlant me teknologji Wave Guide dhe 2x 5.25 "Dynamic Balance speaker. Me këtë pajisje, dëgjimi gjithmonë do të jetë një përvojë e jashtëzakonshme. Dimensionet e altoparlantit janë 48.26 x 16.51 x 21.59 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7471921254934
Fuqia totale RMS [W]:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
483
Kodi:
747192125493
Konfigurimi i altoparlantëve:
Center
Lansuar:
24. 1. 2019
Lartësia [mm]:
165
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ndjeshmëri [dB]:
90
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
1
Prodhuesi:
Polk
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
55
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
24
Trashësia [mm]:
216
Ueb-i i prodhuesit:
Polkaudio.com

Bashkangjitja Altoparlant Polk T30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE