Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Portativ AudioCube

Kodi i produktit:
195791
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 9.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti AudioCube është altoparlant i cili do t'iu befasoj me zërin e tij të fuqishëm dhe të pastër. Altoparlanti është i pajisur me teknologjinë e Bluetooth-it ashtu që të mund të riprodhoj zërin nga pajisje tjera, kurse distanca deri në të cilën arrin qasja me Bluetooth është 10 metra. Altoparlanti vie me një dizajn unik dhe është i ndërtuar me material druri që bën që zëri i riprodhuar të jetë i pastër. Ky model e ka të përforcuar mekanizmin me të cilin të gjitha vibrimet, që i shkakton basi fuqishëm, barten në sipërfaqet ku e vendosim altoparlantin. Operimi me të është i lehtë përmes disa butonëve. Mbrapa ka një lidhës IEC, ndërsa bateria e integruar ka kapacitet prej 1600 mAh me qëndrueshmëri deri 12 orë, e sa i përket rimbushjes, i duhen 4 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8719186002303
Fuqia totale RMS [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
110
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
29 Korrik 2016
Lartësia [mm]:
110
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kaftë, hirtë
Pesha [kg]:
1,3
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
PowerCube
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
40
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
110

Bashkangjitja Altoparlant Portativ AudioCube edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE