Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant portativ Creative MuVo 2C, i kuq

Kodi i produktit:
201814
Bateri të integruar :
Mbështetje për NFC:
Trashësia [mm]:
38
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 
Ju kurseni : 12.00   (23%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti do t’ju befasojë me një kualitet të mahnitshëm të zërit dhe dizajn elegant. Altoparlanti ofron një sërë karakteristikash, të cilat mund t’i shfrytëzoni në shtëpi ose në rrugë. Me teknologjinë Bluetooth ju mund ta lidhni atë me celularin tuaj dhe mund të dëgjoni muzikë kudo. Bateria e produktit ka një jetëgjatësi deri mbi 6 orë, ndërsa dimensionet e produktit janë 67 x 93 x 38 mm, dhe një peshë prej 165 gr.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5390660190735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kodi i prodhuesit:
51MF8250AA001
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
9
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
165
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
38
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant portativ Creative MuVo 2C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE