Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant portativ Creative Repro NUNO Micro, i hirtë

Kodi i produktit:
201844
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Trashësia [mm]:
60
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 4.42 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folësit Creative Micro NUNO kanë një dizajn joshës, kualitet të lartë të zërit dhe mundësi për t'i lëvizur lehtë. Me anë të teknologjisë s Bluetooth-it mund të lidheni këtë pajisje me telefonin tuaj dhe të luanin muzikën tuaj të preferuar kudo që jeni. Creative NUNO Micro ëshë një vepër arti nga e cila e burojnë bukuritë që ofron thjeshtësia. Altoparlanti krijon zë të kualitetit të lartë në një rang të gjerë të frekuencave, kështu që ju mund të kënaqeni me muzikën mu si e doni vetë. Për më tepër, falë mikrofonit të integruar i cili transmeton zë të pastër, mund të lidhet me një pajisje telefonike për të komunikuar. Bateria e cila e furnizon me energji këtë altoparlant është e mjaftueshme për 4 orë të prodhimit të vazhdueshëm të zërit dhe mund të rimbushet përmes lidhje me mikro USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5390660190995
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75
Kodi i prodhuesit:
51MF8265AA001
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
60
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Hiri
Pesha [g]:
180
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant portativ Creative Repro NUNO Micro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE