Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant portativ MuVo 2C, i kaltër

Kodi i produktit:
201817
Bateri të integruar :
Mbështetje për NFC:
Trashësia [mm]:
38
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Prodhuesi:
Creative Labs

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
51.50 
Ju kurseni : 12.00   (23%)
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 6.58 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti MuVo 2, është një altoparlant me rezistenë të lartë, i cili do t'iu befasojë me madhësinë e tij kompakte dhe dizajnin elegant. Falë teknologjisë Bluetooth, ai mund të lidhet pa kabllo me çfarëdo pajisje të mençur. Muvo 2 është një pajisje rezistente ndaj ujit, andaj ndihuni lirshëm ta merrni atë me vete në pishinë apo plazh. Cilësia e basit është fantastike dhe zëri vjen shumë i qartë. Ky altoparlant posedon edhe teknologjinë Wireless Link, e cila ju mundëson lidhjen mes dy altoparlantëve që ju ta rrisni cilësinë dhe lartësinë e zërit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
5390660190773
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
67
Kodi i prodhuesit:
51MF8250AA002
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
5 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
9
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [g]:
165
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Creative Labs
Teknologjia:
3.5mm, AUX (hyrëse)
Trashësia [mm]:
38
Ueb-i i prodhuesit:
Creative.com

Bashkangjitja Altoparlant portativ MuVo 2C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE