Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Samsung HW-Q70R, 3.1.2,i zi

Kodi i produktit:
263410
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Trashësia mm:
100
Teknologjia:
HDMI, Optike
Shtrirja e frekuencës kHz:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

608.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ka pamje moderne që përshtatet në çdo mjedis shtëpiak duke plotësuar kërkesat dhe dëshirat e çdo përdoruesi përmes një vargu veçorish që ofrojnë përvojë akustike të kompletuar virtuale dhe reale. Ka konfigurim 3.1.2 me fuqi prej 330 vatësh dhe frekuencë prej 35 Hz deri në 20 kHz. Përfshin Dolby Digital 5.1, Dolby DD +, DTS 5.1, Dolby Atmos, DTS-X, HDR dhe Adaptive Sound Mode. Mbështet formatet e zërimit : AAC, MP3, OGG, WAV, AIFF, FLAC, ALAC dhe ka ndërfaqe Anyet + (HDMI-CEC, HDMI input dhe output), Bluetooth dhe WiFi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8801643773687
Fuqia totale RMS W:
330
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
1100
Kodi:
HW-Q70R/EN
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
3.1.2, Soundbar
Lansuar:
19. 6. 2019
Lartësia mm:
59
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth, WiFi
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema, për TV
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve channel:
6
Pesha kg:
3.6
Portet dalëse:
HDMI
Portet hyrëse:
HDMI, Optike
Prodhuesi:
Samsung
Shtrirja e frekuencës Hz:
35
Shtrirja e frekuencës kHz:
20
Teknologjia:
HDMI, Optike
Trashësia mm:
100
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Altoparlant Samsung HW-Q70R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE