Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant SONY SRS-X11, i kuq

Kodi i produktit:
170736
EAN:
4548736000346
Mikrofon:
Trashësia [mm]:
61
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 
Ju kurseni : 8.00   (9%)
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 12.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti SRS -X11 është një altoparlant modern që shërben për të dëgjuar muzikë kudo që shkoni. Shijoni muzikën përmes Bluetooth lidhjes pa tel dhe dizajnin modern në formë të kubit që nuk zë vend dhe duket bukur. Altoparlant i vogël i sofistikuar transmeton tinguj të përsosur. Altoparlanti përkrah edhe teknologjinë NFC dhe falë këtyre teknologjive mund të lidhet me pajisje si telefona mobil dhe tablet dhe dëgjoni muzikë kudo që jeni. Ka bateri të qëndrueshme i cili mund të punoj deri 12 orë aktive. Dimensionet janë 6.1 x 6.1 x 6.1 cm dhe peshon 215 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736000346
Fuqia totale RMS [W]:
10
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
61
Kodi i prodhuesit:
SRSX11R.CE7
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23 Prill 2015
Lartësia [mm]:
61
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kuq
Numri i kaneleve (channel):
1
Pesha [g]:
215
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
61
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE