Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant SONY SRS-XB2, i kuq

Kodi i produktit:
188260
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
65
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 
Ju kurseni : 11.00   (9%)
113.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 18.92 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti SRS-XB2 me dizajn rezistent ndaj ujit dhe përkrah teknologjinë Bluetooth me lidhje pa tel. Përpos modelit unik kjo pajisje na befason me cilësinë e lartë të trasnmetimit të tingujve si dhe falë madhësisë së tij mund të merret kudo me vete. Pajisja është ndërtuar nga material shumë cilësor, me dizajn modern që në jep tinguj të përsosur. Pajisja përkrah teknologjitë Clearaudio+ dhe DSEE që mundësojnë të dëgjohet tingull cilësor dhe largojnë zhurmat. Ka bateri të qëndrueshme, deri në 12 orë përdorim aktiv. Dimensionet janë 191 x 62 x 65 mm dhe peshon 0.48 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4548736026094
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
191
Kodi i prodhuesit:
SRSXB2R.EU8
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
1 Prill 2016
Lartësia [mm]:
62
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kuq
Pesha [kg]:
0,48
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
65
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE