Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant SONY SRS-XB3, i kaltër

Kodi i produktit:
188263
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Trashësia [mm]:
83
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 
Ju kurseni : 8.00   (5%)
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 24.08 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti SRS-XB3 me dizajn rezistent ndaj spërkatjes dhe përkrah teknologjinë Bluetooth me lidhje pa tel. Përpos modelit unik kjo pajisje na befason me cilësinë e lartë të trasnmetimit të tingujve si dhe falë madhësisë së tij mund të merret kudo me vete. Pajisja është ndërtuar nga material shumë cilësor, me dizajn modern që në jep tinguj të përsosur. Ka bateri shumë të qëndrueshme, deri në 24 orë përdorim aktiv. Dimensionet janë 211 x 80 x 83 mm dhe peshon 0.93 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4548736025103
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
211
Kodi i prodhuesit:
SRSXB3L.EU8
Komandë:
Wireless, pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
1 Prill 2016
Lartësia [mm]:
80
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Lloji i altoparlantëve:
Wireless
Mbështetje për NFC:
Mënyra e përdorimit:
Wireless, celularë, laptop dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
0,93
Port dalës për kufje:
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, micro USB
Trashësia [mm]:
83
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE