Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant Yenkee YSP 1005, i zi

Kodi i produktit:
198782
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Teknologjia:
3.5mm, USB
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 
Ju kurseni : 4.00   (23%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
23% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlanti YSP 1005 nga prodhuesi Yenkee pavarësisht nga dizajni me madhësi të vogël, është një altoparlant shumë i fuqishëm për MP3, telefona mobil, kompjuter, laptop, tabletë apo ngjashëm. Yenkee altoparlanti YSP 1005 mund të vendoset në xhep. Ka sistem të mahnitshëm të prodhimit dhe transmetimit të tingujve. Ka shtrirje të frekuencës prej 100 Hz deri 20 kHz dhe DC hyrje me voltazhë 5 V. Bateria ka kapacitet 200 mAh dhe është Li-Ion bateri. Dimensionet janë 50 x 50 x 35 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
8590669133772
Fuqia totale RMS [W]:
0,75
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
50
Kodi i prodhuesit:
YSP 1005BK
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
21 Shtator 2016
Lartësia [mm]:
50
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për celularë dhe tablet, portativ
Ngjyra:
Zezë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
85
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
YENKEE
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
100
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
35

Bashkangjitja Altoparlant Yenkee YSP 1005 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE