Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Magnat Monitor Supreme 2002, 2 palë, të zi

Kodi i produktit:
152010
Ngjyra:
Zezë

Si të porosisim në Gjirafa50?

484.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 80.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Magnat Monitor Supreme 2002 ofrojnë zërim të jashtëzakonshëm duke ju mundësuar kështu që të shijoni deri në maksimum tingujt tuaj të preferuar. Me këta altoparlantë ju do të përjetoni një dimension të ri të muzikës tuaj të preferuar, efekteve të zërit dhe dialogjeve filmike. Falë dizajnit unik, simetrisë dhe dimensioneve kompakte të tyre, këta altoparlantë përshtaten në mënyrë të përkryer në çdo ambient. Këta altoparlantë kanë shtrirje të frekuencave prej 18 Hz deri në 40,000 Hz, ndjeshmëria e tyre është 93 db dhe kanë impedancë prej 8 om.

Vlerësimet

Detajet teknike

Ngjyra:
Zezë

Bashkangjitja Altoparlantë Magnat Monitor Supreme 2002 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE