Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Yamaha NS-F51, të zinj

Kodi i produktit:
189346
EAN:
4957812582629

Si të porosisim në Gjirafa50?

326.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 54.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët Yamaha NS-F51 sjellin cilësi të përsosur të zërit dhe zë autentik. Me këto karakteristika, këta altoparlantë janë zgjidhja ideale për ju. Këto altoparlantë vijnë me fuqi prej 80 W. Përveç zërit të përkryer, ato vijnë edhe me një dizajn elegant. Me një ngjyrë të zezë klasike, këto altoparlantë do të përshtaten përkryer në enterierin tuaj. Këto altoparlantë ofrojnë përvoja të shkëlqyeshme gjatë shikimit të filmave apo dëgjimit të muzikës. Kanë gamë të frekuencës prej 43 Hz deri në 26 kHz.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4957812582629

Bashkangjitja Altoparlantë Yamaha NS-F51 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE