Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set Altoparlantë Jamo S 426 HCS 5, të zi

Kodi i produktit:
115293
EAN:
5709009893006
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
38
Prodhuesi:
Jamo

Si të porosisim në Gjirafa50?

544.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 45.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i altoparlantëve Jamo S 426 HCS 5 ju sjell zë të mrekullueshëm dhe bas të fuqishëm me teknologji Hi-Fi me kanalin 2.1. Altoparlanti qëndror ka këto parametra: 90 Hz deri 20 kHz, rezistencë 6 ohm, ndjeshmëri 87 db dhe energji të konsumuar për funksionim 80-120 W. Ndërsa altoparlantët e vegjël kanë këto parametra: 90 Hz deri 20 kHz, rezistencë 6 ohm, sensitivitet 86 db dhe energji të konsumuar për funksionim 60-100 W. Përjetoni të gjithë filmat dhe muzikën tuaj të preferuar me dizajn premium nga materiali i drurit që përshtaten në çdo hapësirë. Altoparlanti lidhet me televizorin dhe pajisjen tuaj pa komplikime shtesë dhe përkrah sistemin lidhës jack 3.5 mm. Teknologjia tjetër Auto Sound Engine automatikisht balancon zërin në të gjitha frekuencat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5709009893006
Fuqia RMS e altoparlantëve [W] (për kanal):
140
Fuqia RMS e altoparlantit kryesor [W] :
120
Fuqia RMS e subwoofer [W]:
200
Fuqia totale RMS [W]:
800
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
S 426 HCS 5
Konfigurimi i altoparlantëve:
5,1
Lansuar:
22 Shtator 2012
Lloji i altoparlantëve:
Set
Mënyra e përdorimit:
Për Home Cinema
Ngjyra:
Zezë
Numri i kaneleve (channel):
11
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
89
Prodhuesi:
Jamo
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
38
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Jamo.com

Bashkangjitja Set Altoparlantë Jamo S 426 HCS 5 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE