Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set altoparlantësh Denon SC-N9, të bardhë

Kodi i produktit:
169413
EAN:
4951035054314
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SC-N9, W
Konfigurimi i altoparlantëve:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 
Ju kurseni : 14.00   (10%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i altoparlantëve Denon SC-N9 është i dizajnuar me elegancë, me një dizajn që asnjëherë në asnjë kohë nuk mund të konsiderohet si i vjetër. Përveç funksionit si altoparlant, falë dizajnit të tyre elegant shërbejnë edhe si dekor nëpër shtëpitë dhe zyret e juaja. Kapaciteti i frekuencës së zërit shkon prej 50 deri në 20,000 Hz, me impedancë prej 6 ohms dhe ndjeshmëri 83 db. Sasia e energjisë që konsumojnë është 120W. Dimensionet e produktit janë 153 x 233 x 200 mm, me peshë prej 2.4 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4951035054314
Fuqia totale RMS [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SC-N9, W
Konfigurimi i altoparlantëve:
2
Lansuar:
28 Mars 2015
Lloji i altoparlantëve:
Rack
Mënyra e përdorimit:
HiFi, për Home Cinema
Ngjyra:
Bardhë
Përqindja sinjalit / zërit [dB]:
83
Prodhuesi:
Denon
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
50
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Bashkangjitja Set altoparlantësh Denon SC-N9 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE