Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set altoparlantësh Magnat Monitor Supreme 2002, të kaftë

Kodi i produktit:
152496
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

484.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 80.75 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seti i altoparlantëve Magnat Monitor Supreme 2002 ka dizajn elegant, si dhe është i pajisur me pllakëza solide MDF, që reduktojnë rezonancën akustike. Përmban dy basa mesatar, me dimensione prej 25 mm dhe 170 mm, që ofrojnë administrim të kualitetit të lartë të zërit, si dhe janë mjaft refleksiv gjatë lirimit të tingujve. Janë të dizajnuara për shtëpi dhe zyre. Frekuenca e zërit që arrijnë këta altoparlantë është 18 deri në 40,000 Hz, me impedancë prej 8 ohms dhe ndjeshmëri 93 db. Sasia e energjisë që konsumojnë është 220W. Dimensioni i altoparlantëve është 267 x 1080 x 335 mm , me peshë prej 23 kg.

Vlerësimet

Bashkangjitja Set altoparlantësh Magnat Monitor Supreme 2002 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE